Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy v školskom roku 2013/2014
Obvodné kolo - cezpoľný beh - žiaci ZŠ (2000m)
družstvo - 3. miesto
Vladimír Daňo - 3. miesto
Samuel Kvasnica - 6. miesto
Matúš Štefánek - 21. miesto
Obvodné kolo - cezpoľný beh - žiačky ZŠ (1000m)
Natália Pohorelcová - 7. miesto
Coca-cola - školský pohár vo futbale - 1. kolo
družstvo - 1. miesto
Daniel Floriš, Marek Kotras, Kristián Jozef Černej, Richard Vlasatý, Matúš Štefánek, Lukáš Štefánek, Roman Gašpar, Simon Petrúšek, Peter Šimák, Samuel Bartoš, Filip Šlesar, Daniel Špirka, Ján Monček, Filip Buday, Vladimír Daňo
Obvodné kolo v stolnom tenise - žiačky ZŠ
družstvo - 3. miesto
Jana Mateičková, Simona Bartošová, Natália Pohorelcová, Stanislava Minárechová
Obvodné kolo v stolnom tenise - žiaci ZŠ
družstvo - 3. miesto
Marián Šelinga, Róbert Ciesar, Marek Kotras, Daniel Floriš
Obvodné kolo olympiády zo slovenského jazyka
Júlia Jašurková - 6. miesto
Obvodné kolo olympiády z anglického jazyka
Rebecca Žigo - 1. miesto
Matematická olympiáda - MO9
Rebecca Žigo - 6.-8. miesto - úspešný riešiteľ
Obvodné kolo súťaže Šaliansky Maťko
Adriana Dúžeková - účasť
Zuzana Živčicová - 2. miesto
Obvodné kolo geografickej olympiády
Henrieta Suchánková - 13. miesto
Romana Burdejová - 20. miesto
Timea Bagínová - 16. miesto
Erik Visolajský - 18. miesto
Samuel Kvasnica - 12. miesto
Krajské kolo olympiády anglického jazyka
Rebecca Žigo - 6. miesto
Obvodné kolo dejepisnej olympiády
Dominika Panáčková - 7. miesto
Daniel Špirka - 9. miesto
Pytagoriáda - okresné kolo
P3
Marko Johaník - 12. miesto - úspešný riešiteľ
Mária Tarabová - 19. miesto
Jana Mičková - 38. miesto
P4
Pohorelcová Tatiana - 7. miesto
Martina Prostináková - 14. miesto
P5
Miroslav Ján Paholek - 7. miesto
P6
Juraj Staňo - 26. miesto
Richard Pagáč - 27. - 28. miesto
Alžbeta Ragasová - 27.-28. miesto
P7
Alica Matlovičová - 10. miesto
Adam Žigo - 14. miesto
P8
Dominika Panáčková - 8. miesto
Daniel Špirka - 9.-10. miesto
Jednota futbal cup - žiaci -okresné kolo
družstvo - 2. miesto
Samuel Bartoš, vladimír Daňo, Daniel Floriš, Marek Kotras, Roman Prna, Peter Šimák, Lukáš Štefánek, Matúš Štefánek, Erik Visolajský, Richard Vlasatý
Jednota futbal cup - žiačky - okresné kolo
družstvo - 3. miesto
Kristína Belavá, Izabela Belavá, Romana Burdejová, Andrea Galková, Irena Hutyrová, Vanesa Kopšová, Stanislava Minárechová, Dominika Pohorelcová, Natália Pohorelcová, Lenka Trenčanová
Coca-cola školský pohár - futbal - žiaci - 2. kolo
družstvo žiakov - 1. miesto
Daniel Floriš, Marek Kotras, Kristián Jozef Černej, Richard Vlasatý, Matúš Štefánek, Lukáš Štefánek, Roman Gašpar, Simon Petrúšek, Peter Šimák, Samuel Bartoš, Filip Šlesar, Daniel Špirka, Filip Buday, Vladimír Daňo, Erik Visolajský
Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo
Poézia:
1. kategória - Anabel Majerková
2. kategória - Marianna Chytilová
3. kategória - Dominika Panáčková
Próza
1. kategória - Lenka Dašková
2. kategória - Zuzana Živčicová
3. kategória - Rebecca Žigo
Biologická olympiáda - obvodové kolo
Samuel Kvasnica - 3. miesto
Malý futbal ZŠ - chlapci - školský pohár - predkolo
družstvo - 1. miesto
Samuel Bartoš, Daniel Floriš, Filip Mačina, Richard Pagáč, Lukáš Štefánek
Malý futbal ZŠ - dievčatá - školský pohár - okresné kolo
družstvo - 1. miesto
Simona Bartošová, Izabela Belavá, Kristína Belavá, Romana Burdejová, Vanesa Kopšová, Jana Mateičková, Monika Minďárová
Malý futbal ZŠ - chlapci - školský pohár - obvodové kolo
družstvo - 2. miesto
Samuel Bartoš, Daniel Floriš, Filip Mačina, Richard Pagáč, Lukáš Štefánek, Adam Prekop
Slávik Slovenska - okresné kolo
1. kategória - Tomáš Hollý
2. kategória - Petronela Dašková
3. kategória - Dominika Panáčková - 3. miesto
Malý futbal - žiačky - regionálne kolo
družstvo 3. miesto
Simona Bartošová, Izabela Belavá, Kristína Belavá, Romana Burdejová, Vanesa Kopšová, Jana Mateičková, Monika Minďárová
Atletika žiakov ZŠ - okresné kolo
celkové poradie - žiaci 8. miesto, žiačky 10. miesto
Richard Vlasatý - beh 300 m - 7. miesto
Erik Visolajský - beh 300 m - 15. miesto
Matúš Štefánek - beh 300 m - 20. miesto
Samuel Kvasnica - beh 1000 m - 10. miesto, skok do diaľky
Marek Kotras - skok do diaľky - 9. miesto, vrh guľou - 3. miesto
Martin Daško - skok do diaľky 23. miesto, skok do výšky
Štefan Špirka - skok do výšky
Ján Minďár - vrh guľou - 6. miesto, kriket - 8. miesto
Martin Leško - vrh guľou - 7. miesto, kriket - 17. miesto
Ľubomír Mišovec - kriket - 18. miesto
štafeta (Štefánek, Visolajský, Vlasatý, Kotras) - 10. miesto
Lívia Hudcovská - beh 300 m - 14. miesto, vrh guľou - 8. miesto
Irena Hutyrová - beh 300 m - 18. miesto
Natália Pohorelcová - vrh guľou - 1. miesto, kriket - 3. miesto
Krajské kolo - atletika žiačok ZŠ
Natália Pohorelcová - vrh guľou - 5. miesto
Súťaž mladých zdravotníkov - Územný spolok SČK
1. miesto - družstvo žiakov: Bagín Marco, Bugáňová Kristína, Prostináková Martina, Zemanovičová Karin, Živčicová Zuzana