• Príspevok za pobyt dieťaťa v materskej škole (20€ mesačne) je možné platiť aj bezhotovostne bankovým prevodom. Príspevok je nutné uhradiť do 10. dňa v príslušnom mesiaci. Deti, ktoré majú jeden rok pred plnením povinnej školskej dochádzky, tento príspevok neuhrádzajú (predškoláci).

Za žiaka v školskom klube detí (10€ mesačne) je možné uhrádzať aj bezhotovostne bankovým prevodom. Pri platbe za ŠKD je nutné v septembri realizovať platbu 20 €, nakoľko za pobyt dieťaťa v ŠKD sa príspevok uhrádza v zmysle školského zákona mesiac vopred. Príspevok je nutné uhradiť do 10. dňa v príslušnom mesiaci.

Číslo účtu, na ktorý sa bude platba realizovať:
        IBAN: SK06 5600 0000 0045 0133 6002.
        Pri platbe prosíme uviesť do poznámky meno dieťaťa/žiaka a mesiac, za ktorý sa príspevok uhrádza (napr. Janko Mrkvička 09/2020).

Prosíme všetkých rodičov, ak máte možnosť, uhrádzajte tieto príspevky bezhotovostne a načas.