• V súlade so Zákonom č. 138/2019 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch v znení neskorších zmien a predpisov je Základná škola s materskou školou, Bolešov 276 poskytovateľom aktualizačného vzdelávania pedagogických a odborných zamestnancov.

Aktualizačné vzdelávanie pedagogických a odborných zamestnancov sa realizuje v rozsahu 10 hodín za školský rok. Aktualizačné vzdelávanie sa realizuje kombináciou prezenčnej a dištančnej formy. Aktualizačné vzdelávanie sa realizuje za účelom obnovenia profesijných kompetencií potrebných pre výkon pracovnej činnosti, získanie zručností v konkrétnej oblasti pracovnej činnosti, získanie nových vedomostí a informácií v právnych predpisoch, výchovno – vzdelávacích programoch, pedagogickej dokumentácii a ďalšej dokumentácii.

Spôsob hodnotenia: hárky na spätnú väzbu zo vzdelávania pre účastníkov vzdelávania